Graficy – zajęcia
Harmonogram pracy
Harmonogram DTP i ECDL – luty – czerwiec 2017
Harmonogram egzaminów ECDL
Podział na grupy – zajęcia z zakresu DTP (grafika komputerowa)
Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Grupa I
- Dziuda Kamila
- Kowalska Magdalena
- Kowara Marcel
- Krawczyk Dominika
- Lewicki Arkadiusz
- Madej Kacper
- Mikituła Sebastian
- Pawłowski Rafał
- Reszka Daniel
- Seferyński Jakub
- Woźniak Gabriel
- Zbudniewek Mateusz
Grupa II
- Kopczyński patryk
- Michalski Bartosz
- Pałeczka Michał
- Pawłowski Damian
- Świrta Patryk
- Baczyński Krystian
- Duda Mateusz
- Fijałkowska Anna
- Kowalski Damian
- Kowalski Marcin
- Łachacz Patryk
- Neubart Maciej
- Supeł Krzysztof
Podział na grupy – zajęcia z zakresu ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)
Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Grupa I
- Dziuda Kamila
- Kowalska Magdalena
- Kowara Marcel
- Krawczyk Dominika
- Lewicki Arkadiusz
- Madej Kacper
- Mikituła Sebastian
- Pawłowski Rafał
- Reszka Daniel
- Seferyński Jakub
- Woźniak Gabriel
- Zbudniewek Mateusz
Grupa II
- Kopczyński patryk
- Michalski Bartosz
- Pałeczka Michał
- Pawłowski Damian
- Świrta Patryk
- Baczyński Krystian
- Duda Mateusz
- Fijałkowska Anna
- Kowalski Damian
- Kowalski Marcin
- Łachacz Patryk
- Neubart Maciej
- Supeł Krzysztof
Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie DTP (grafika komputerowa).
Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Klasa IbT
- Adamski Rafał
- Bałut Mikołaj
- Ferfet Jakub
- Fijałkowski Jarosław
- Gajewska Magda
- Jakubczak Martyna
- Jaśniewska Wiktoria
- Kordasiński Patryk
- Lewandowski Damian
- Lichman Katarzyna
- Półtoraczyk Wiktoria
- Szymański Jan
- Trzmielewska Marta
- Woźniak Lidia
- Zawadzki Jakub
- Wójcicka Karolina
Klasa IIbT
- Dziuda Kamila
- Kowalska Magda
- Krawczyk Dominika
- Lewicki Arek
- Madej Kacper
- Pawłowski Rafał
- Reszka Daniel
- Seferyński Jakub
- Woźniak Gabriel
- Zbudniewek Mateusz
Klasa IIIbT
- Kopczyński Patryk
- Michalski Bartosz
- Pałeczka Michał
- Pawłowski Damian
- Świrta Patryk
Klasa IVbT
- Baczyński Krystian
- Duda Mateusz
- Fijałkowska Anna
- Kowalski Damian
- Kowalski Marcin
- Łachacz Patryk
- Neubart Maciej
- Supeł Krzysztof
Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie ECDL
Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Klasa IbT
- Adamski Rafał
- Bałut Mikołaj
- Fijałkowski Jarosław
- Gajewska Magda
- Jaśniewska Wiktoria
- Lewandowski Damian
- Lichman Katarzyna
- Szymański Jan
- Wójcicka Karolina
Klasa IIbT
- Dziuda Kamila
- Kowalska Magda
- Krawczyk Dominika
- Lewicki Arek
- Madej Kacper
- Pawłowski Rafał
- Reszka Daniel
- Seferyński Jakub
- Woźniak Gabriel
- Zbudniewek Mateusz
Klasa IIIbT
- Kopczyński Patryk
- Michalski Bartosz
- Pałeczka Michał
- Pawłowski Damian
- Świrta Patryk
Klasa IVbT
- Baczyński Krystian
- Duda Mateusz
- Fijałkowska Anna
- Kowalski Damian
- Kowalski Marcin
- Łachacz Patryk
- Neubart Maciej
- Supeł Krzysztof
Harmonogram pracy – zajęcia DTP
listopad – grudzień 2016 r.
Lp. | Grupa | Data zajęć | Godziny zajęć | Liczba godzin |
1. | Grupa II | 27.10.2016 r. | 15.30 – 17.05 | 2 |
2. | Grupa I | 28.10.2016 r. | 15.30 – 17.05 | 2 |
3. | Grupa II | 7.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
4. | Grupa I | 8.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
5. | Grupa II | 10.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
6. | Grupa I | 14.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
7. | Grupa II | 15.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
8. | Grupa I | 17.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
9. | Grupa II | 21.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
10. | Grupa I | 22.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
11. | Grupa II | 24.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
12. | Grupa I | 28.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
13. | Grupa II | 29.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
14. | Grupa I | 01.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
15. | Grupa II | 05.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
16. | Grupa I | 06.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
17. | Grupa II | 8.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
18. | Grupa I | 12.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
19. | Grupa II | 13.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
20. | Grupa I | 15.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
Grupa I – 38 godzin Grupa II – 38 godzin
Harmonogram pracy – zajęcia ECDL
Listopad – grudzień 2016 r.
Lp. | Grupa | Data zajęć | Godziny zajęć | Liczba godzin |
1. | Grupa I | 27.10.2016 r. | 15.30 – 17.05 | 2 |
2. | Grupa II | 28.10.2016 r. | 15.30 – 17.05 | 2 |
3. | Grupa I | 7.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
4. | Grupa II | 9.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
5. | Grupa I | 10.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
6. | Grupa II | 14.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
7. | Grupa I | 16.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
8. | Grupa II | 17.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
9. | Grupa I | 21.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
10. | Grupa II | 23.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
11. | Grupa I | 24.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
12. | Grupa II | 28.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
13. | Grupa I | 30.11.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
14. | Grupa II | 01.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
15. | Grupa I | 05.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
16. | Grupa II | 07.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
17. | Grupa I | 8.12.2016 r. | 15.30 – 18.45 | 4 |
Grupa I – 34 godziny Grupa II – 30 godzin