W środę 27 marca 2019 drzwi Zespołu Szkół nr 4 zostały otwarte dla uczniów ostatnich klas gimnazjów oraz szkół podstawowych, zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszej placówce. Na licznych stoiskach mieli oni okazję poznać kierunki nauczania oraz uzyskać wszelkie informacje o nich bezpośrednio od uczniów ZS4. W salach lekcyjnych zostały zorganizowane tematyczne warsztaty kreatywne oraz naukowe. Przygotowano także specjalne pokazy oraz występy artystyczne. Na zwieńczenie wizyty jak co roku można było posilić się pyszną kiełbasą z grilla. Jedna z uczennic gimnazjum swoją wizytę podsumowała tak: “Szkoła niewielka, ale z rodzinną atmosferą. Weszłam do niej niepewnie, ale wyszłam z uśmiechem i chciałabym jeszcze wrócić.”