12 marca 2019 roku na hali OSiR w Skierniewicach odbyły się coroczne targi edukacyjne skierowane do wszystkich uczniów najstarszych klas szkół podstawowych oraz gimnazjów. Targi otworzyło przemówienia wiceprezydenta Skierniewic Jarosława Chęcielewskiego oraz zaproszonych gości.
Na naszym stoisku uczniowie mogli dowiedzieć się na temat oferty edukacyjnej Zespołu Szkół nr 4, patronatach w klasach technicznych, a także stypendiach oraz projektach unijnych dostępnych dla młodzieży z naszej szkoły. Na żywo mogli obejrzeć proces projektowania graficznego, wziąć udział w zabiegach kosmetyczno-pielęgnacyjnych czy skosztować wypieków uczennic z klasy dietetycznej. Stoisko było kolorowe, głośne i pełne pozytywnej energii. Zapraszamy na dni otwarte w naszej szkole 27 marca oraz 29 kwietnia. Wkrótce więcej informacji na profilu facebookowym oraz witrynie szkoły.
PRZYJDŹ!                       ZOBACZ!                         ZOSTAŃ!
Skip to content