Zapraszamy wszystkich nauczycieli przedmiotów zawodowych (szkoła branżowa / technikum) do zapoznania się z nowo powstałym serwisem umożliwiającym wykonanie egzaminu zawodowego online na prawdziwych arkuszach egzaminacyjnych (prawie 3000 arkuszy ze wszystkich obszarów i kwalifikacji z lat 2014 – 2019). Jest to pierwszy serwis w Polsce, który bazuje na arkuszach w postaci dokumentów PDF oraz na kluczach odpowiedzi bezpośrednio z CKE. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze stroną ZawodowyEgzamin.pl.