W ramach zajęć WL uczestnicy projektu (uczniowie technikum spedycyjnego) poznają zakres działania systemu ERP, wykorzystywanego na codzień w wielu firmach produkcyjnych. System ten umożliwia przedsiębiorcom planowanie zasobów  i ich odpowiednie zagospodarowanie. UP będą podczas zajęć tworzyć oferty i wprowadzać je do systemu informatycznego, dokonywać ich realizacji, a następnie przygotowywać dokumenty do rozliczeń finansowych (zamówienia, potwierdzenia zamówień, faktury).

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2022 r. e-legitymacji, uczniowie klas pierwszych są zobowiązani do przesłania na adres [email protected] zdjęcia legitymacyjnego (poprosić zakład fotograficzny o wersję cyfrową zdjęcia)
w nieprzekraczalnym terminie do 19 sierpnia.

W treści e-maila proszę umieścić: Imię i nazwisko ucznia oraz klasę do której będzie uczęszczać.

Skip to content