W dniu 20 marca zostaną opublikowane wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji zima 2020. Uczniowie, którzy nie zdadzą egzaminu mają prawo przystąpić do egzaminu ponownie w sesji letniej pod warunkiem, że złożą deklarację w terminie do 31 marca 2020 r. W tym celu każdy uczeń powinien w poniedziałek po godz. 12 zalogować się do dziennika elektronicznego i sprawdzić czy pojawiła się informacja od P. Andrzeja Popińskiego. Jeżeli uczeń nie otrzyma informacji oznacza to, że zdał egzamin i może dowiedzieć się o wynik pisząc na adres a.popinski@zs4skierniewice.pl.

Osoby, które otrzymają wiadomość przez dziennik elektroniczny powinny dokładnie się z nią zapoznać.

Uczniowie, którzy do tej pory nie podali do wychowawcy swojego adresu e-mail powinni to zrobić niezwłocznie i aktywować dostęp do dziennika. Udostępniam pomoc w celu aktywacji dostępu do dziennika (pobierz)

Andrzej Popiński
kierownik szkolenia praktycznego ZS nr 4 Skierniewice

Skip to content