Graficy – zajęcia

Harmonogram pracy

Harmonogram DTP i ECDL – luty – czerwiec 2017

Harmonogram egzaminów ECDL

Podział na grupy – zajęcia z zakresu DTP (grafika komputerowa)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof

Podział na grupy – zajęcia z zakresu ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie DTP (grafika komputerowa).

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Ferfet Jakub
  4. Fijałkowski Jarosław
  5. Gajewska Magda
  6. Jakubczak Martyna
  7. Jaśniewska Wiktoria
  8. Kordasiński Patryk
  9. Lewandowski Damian
  10. Lichman Katarzyna
  11. Półtoraczyk Wiktoria
  12. Szymański Jan
  13. Trzmielewska Marta
  14. Woźniak Lidia
  15. Zawadzki Jakub
  16. Wójcicka Karolina

Klasa IIbT

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

Klasa IIIbT

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

Klasa IVbT

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie ECDL

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Fijałkowski Jarosław
  4. Gajewska Magda
  5. Jaśniewska Wiktoria
  6. Lewandowski Damian
  7. Lichman Katarzyna
  8. Szymański Jan
  9. Wójcicka Karolina

Klasa IIbT

 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

Klasa IIIbT

 

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

Klasa IVbT

 

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof

Harmonogram pracy – zajęcia DTP

listopad – grudzień 2016 r.

Lp.GrupaData zajęćGodziny zajęćLiczba godzin
1.              Grupa II27.10.2016 r.15.30 – 17.052
2.              Grupa I28.10.2016 r.15.30 – 17.052
3.              Grupa II7.11.2016 r.15.30 – 18.454
4.              Grupa I8.11.2016 r.15.30 – 18.454
5.              Grupa II10.11.2016 r.15.30 – 18.454
6.              Grupa I14.11.2016 r.15.30 – 18.454
7.              Grupa II15.11.2016 r.15.30 – 18.454
8.              Grupa I17.11.2016 r.15.30 – 18.454
9.              Grupa II21.11.2016 r.15.30 – 18.454
10.           Grupa I22.11.2016 r.15.30 – 18.454
11.           Grupa II24.11.2016 r.15.30 – 18.454
12.           Grupa I28.11.2016 r.15.30 – 18.454
13.           Grupa II29.11.2016 r.15.30 – 18.454
14.           Grupa I01.12.2016 r.15.30 – 18.454
15.           Grupa II05.12.2016 r.15.30 – 18.454
16.           Grupa I06.12.2016 r.15.30 – 18.454
17.           Grupa II8.12.2016 r.15.30 – 18.454
18.           Grupa I12.12.2016 r.15.30 – 18.454
19.           Grupa II13.12.2016 r.15.30 – 18.454
20.           Grupa I15.12.2016 r.15.30 – 18.454

Grupa I – 38 godzin             Grupa II – 38 godzin

Harmonogram pracy – zajęcia ECDL

Listopad – grudzień 2016 r.

Lp.GrupaData zajęćGodziny zajęćLiczba godzin
1.              Grupa I27.10.2016 r.15.30 – 17.052
2.              Grupa II28.10.2016 r.15.30 – 17.052
3.              Grupa I7.11.2016 r.15.30 – 18.454
4.              Grupa II9.11.2016 r.15.30 – 18.454
5.              Grupa I10.11.2016 r.15.30 – 18.454
6.              Grupa II14.11.2016 r.15.30 – 18.454
7.              Grupa I16.11.2016 r.15.30 – 18.454
8.              Grupa II17.11.2016 r.15.30 – 18.454
9.              Grupa I21.11.2016 r.15.30 – 18.454
10.           Grupa II23.11.2016 r.15.30 – 18.454
11.           Grupa I24.11.2016 r.15.30 – 18.454
12.           Grupa II28.11.2016 r.15.30 – 18.454
13.           Grupa I30.11.2016 r.15.30 – 18.454
14.           Grupa II01.12.2016 r.15.30 – 18.454
15.           Grupa I05.12.2016 r.15.30 – 18.454
16.           Grupa II07.12.2016 r.15.30 – 18.454
17.           Grupa I8.12.2016 r.15.30 – 18.454

Grupa I – 34 godziny                       Grupa II – 30 godzin

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2022 r. e-legitymacji, uczniowie klas pierwszych są zobowiązani do przesłania na adres [email protected] zdjęcia legitymacyjnego (poprosić zakład fotograficzny o wersję cyfrową zdjęcia)
w nieprzekraczalnym terminie do 19 sierpnia.

W treści e-maila proszę umieścić: Imię i nazwisko ucznia oraz klasę do której będzie uczęszczać.

Skip to content