Graficy – zajęcia

Harmonogram pracy

Harmonogram DTP i ECDL – luty – czerwiec 2017

Harmonogram egzaminów ECDL

Podział na grupy – zajęcia z zakresu DTP (grafika komputerowa)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof
Godło Polski

Kalendarz

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Imieniny

Podział na grupy – zajęcia z zakresu ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Grupa I 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magdalena
  3. Kowara Marcel
  4. Krawczyk Dominika
  5. Lewicki Arkadiusz
  6. Madej Kacper
  7. Mikituła Sebastian
  8. Pawłowski Rafał
  9. Reszka Daniel
  10. Seferyński Jakub
  11. Woźniak Gabriel
  12. Zbudniewek Mateusz

Grupa II 

  1. Kopczyński patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk
  6. Baczyński Krystian
  7. Duda Mateusz
  8. Fijałkowska Anna
  9. Kowalski Damian
  10. Kowalski Marcin
  11. Łachacz Patryk
  12. Neubart Maciej
  13. Supeł Krzysztof

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie DTP (grafika komputerowa).

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Ferfet Jakub
  4. Fijałkowski Jarosław
  5. Gajewska Magda
  6. Jakubczak Martyna
  7. Jaśniewska Wiktoria
  8. Kordasiński Patryk
  9. Lewandowski Damian
  10. Lichman Katarzyna
  11. Półtoraczyk Wiktoria
  12. Szymański Jan
  13. Trzmielewska Marta
  14. Woźniak Lidia
  15. Zawadzki Jakub
  16. Wójcicka Karolina

Klasa IIbT

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

Klasa IIIbT

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

Klasa IVbT

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie ECDL

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IbT

 

  1. Adamski Rafał
  2. Bałut Mikołaj
  3. Fijałkowski Jarosław
  4. Gajewska Magda
  5. Jaśniewska Wiktoria
  6. Lewandowski Damian
  7. Lichman Katarzyna
  8. Szymański Jan
  9. Wójcicka Karolina

Klasa IIbT

 

  1. Dziuda Kamila
  2. Kowalska Magda
  3. Krawczyk Dominika
  4. Lewicki Arek
  5. Madej Kacper
  6. Pawłowski Rafał
  7. Reszka Daniel
  8. Seferyński Jakub
  9. Woźniak Gabriel
  10. Zbudniewek Mateusz

Klasa IIIbT

 

  1. Kopczyński Patryk
  2. Michalski Bartosz
  3. Pałeczka Michał
  4. Pawłowski Damian
  5. Świrta Patryk

Klasa IVbT

 

  1. Baczyński Krystian
  2. Duda Mateusz
  3. Fijałkowska Anna
  4. Kowalski Damian
  5. Kowalski Marcin
  6. Łachacz Patryk
  7. Neubart Maciej
  8. Supeł Krzysztof

Harmonogram pracy – zajęcia DTP

listopad – grudzień 2016 r.

Lp. Grupa Data zajęć Godziny zajęć Liczba godzin
1.               Grupa II 27.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
2.               Grupa I 28.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
3.               Grupa II 7.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
4.               Grupa I 8.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
5.               Grupa II 10.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
6.               Grupa I 14.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
7.               Grupa II 15.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
8.               Grupa I 17.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
9.               Grupa II 21.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
10.            Grupa I 22.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
11.            Grupa II 24.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
12.            Grupa I 28.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
13.            Grupa II 29.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
14.            Grupa I 01.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
15.            Grupa II 05.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
16.            Grupa I 06.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
17.            Grupa II 8.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
18.            Grupa I 12.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
19.            Grupa II 13.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
20.            Grupa I 15.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4

Grupa I – 38 godzin             Grupa II – 38 godzin

Harmonogram pracy – zajęcia ECDL

Listopad – grudzień 2016 r.

Lp. Grupa Data zajęć Godziny zajęć Liczba godzin
1.               Grupa I 27.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
2.               Grupa II 28.10.2016 r. 15.30 – 17.05 2
3.               Grupa I 7.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
4.               Grupa II 9.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
5.               Grupa I 10.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
6.               Grupa II 14.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
7.               Grupa I 16.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
8.               Grupa II 17.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
9.               Grupa I 21.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
10.            Grupa II 23.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
11.            Grupa I 24.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
12.            Grupa II 28.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
13.            Grupa I 30.11.2016 r. 15.30 – 18.45 4
14.            Grupa II 01.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
15.            Grupa I 05.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
16.            Grupa II 07.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4
17.            Grupa I 8.12.2016 r. 15.30 – 18.45 4

Grupa I – 34 godziny                       Grupa II – 30 godzin

Wykaz podręczników 2019/2020