Przed wyjazdem na mobilność każdy uczeń ma obowiązek wypełnić test językowy OLS.
W załączniku przesyłam instrukcje odnośnie założenia konta w systemie ACADEMY EU, aby móc uzupełnić test językowy OLS przez ucznia przed wyjazdem,  a drugi po wyjeździe (*do oceny postępów w znajomości języka angielskiego po wyjeździe).
 
INSTRUKCJA OLS
W załączniku przesyłam instrukcje jakie utworzyliśmy odnośnie założenia konta w systemie ACADEMY EU, aby móc uzupełnić test językowy OLS przez ucznia przed wyjazdem, a drugi po wyjeździe (do oceny postępów w znajomości języka angielskiego po wyjeździe). 
 
Pierwszym krokiem jest założenie konta na platformie (Instrukcja nr 1) Create an account (europa.eu), kolejno dodanie kursu do konta (instrukcja nr 2) oraz wykonanie przez każdego ucznia testu (https://academy.europa.eu/). Niezbędne linki do stron zawarte są w instrukcjach. Proszę podczas rejestracji nie używać polskich znaków.
 
Do rejestracji proszę użyć tych samych adresów e-mail, które wpisaliście do formularza kontaktowego.
 
Po zakończeniu, proszę aby każdy uczeń pobrał swój test (plik pdf) i przesłał go pana Andrzeja Popińskiego na adres a.popinski@zs4skierniewice.pl. Testy zostaną wydrukowane i będą przechowywane w dokumentacji projektowej w szkole.
Proszę o wykonanie testu i przesłanie go najpóźniej do 17 kwietnia.
 
Załącznik 1. Założenie konta OLS

Załącznik 2. Dodanie kursu OLS

Skip to content