Spedytorzy – zajęcia

Harmonogram

Doradztwo zawodowe 2017

Nowy harmonogram zajęć

WL luty czerwiec 2017

Harmonogram kursu na wózki widłowe

Harmonogram pracy doradcy zawodowego – Donata Wolanowska

Październik 2016 r.

Data Godziny pracy
20.10.2016 15.20 – 17.20
21.10.2016 13.30 – 15.30
24.10.2016 15.20-17.20
26.10.2016 15.20-17.20
27.10.2016 15.30-17.30
28.10.2016 13.30-15.30

Listopad, grudzień 2016 r.

Dzień tygodnia Godziny
poniedziałek 15.15 – 18.15
wtorek 14.30 – 17.30
środa 15.15 – 18.15
piątek 15.15 – 18.15

Wirtualne Laboratorium Logistyczno-Spedycyjne

Podczas zajęć w okresie październik – grudzień 2016 uczniowie będą poznawać zakres funkcjonalny systemów klasy ERP – system Iscala. Uczniowie będą wprowadzać oferty do systemu informatycznego, dokonywać konwersji oferty na zamówienie do sprzedaży, dokonywać wydruku potwierdzenia zamówienia sprzedaży.

 

Wirtualne Laboratorium Logistyczno-Spedycyjne – harmonogram spotkań

  • 27.10.2016 godz. 14:25 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z tematyka zajęć (2 godz.)
  • 17.11.2016 godz. 14:25  (2 godz.)
  • 24.11.2016 godz. 14:25 (2 godz.)
  • 8. 12. 2016 godz. 14:25 (2 godz.)
  • 15.12.2016 godz. 14:25 (1 godz.)
  • 28.10.2016 godz. 14:25 – spotkanie organizacyjne, zapoznanie z tematyka zajęć (2 godz.)
  • 18.11.2016 godz. 13:30  (2 godz.)
  • 25.11.2016 godz. 13:30  (2 godz.)
  • 9.12.  2016. godz. 13:30  (2 godz.)
  • 16.12. 2016 godz. 13:30  (1 godz.)
  • 25.10.2016 godz. 14:25 spotkanie organizacyjne, zapoznanie z tematyka zajęć (2 godz.)
  • 15.11.2016 godz. 14:25  (2 godz.)
  • 22.11.2016 godz. 14:25  (2 godz.)
  • 6.12. 2016   godz. 14:25 (2 godz.)
  • 13.12.2016 godz. 14:25  (2 godz.)

Podział na grupy – Wirtualne Laboratorium Logistyczno-Spedycyjne

 

Projekt „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

  1. Bałut Przemysław
  2. Bartosiewicz Daniel
  3. Cencelek Damian
  4. Czerwiński Kamil
  5. Fronc Dariusz
  6. Sobieszek Jakub
  7. Szuplewski Bartłomiej
  8. Wardziak Patrycja
  1. Adamiec Dominik
  2. Antkowicz Tomasz
  3. Cichal Weronika
  4. Ciesielski Kacper
  5. Gędziarski Daniel
  6. Gołębiewska Maja
  7. Krawczyk Klaudia
  8. Lutostański Damian
  9. Łowicki Krystian
  10. Maciejak Damian
  11. Nadulski Tomasz
  12. Skowroński Kamil
  13. Stefański Mateusz
  14. Stępień Mateusz
  15. Strączyński Adrian
  1. Astrabas Emilia
  2. Bałut Kondrad
  3. Brudnicki Dawid
  4. Dudek Przemysław
  5. Jędrzejewski Michał
  6. Klimaczak Adrian
  7. Latasiewicz Jakub
  8. Lutostański Damian
  9. Sroczyński Adrian
  10. Szadkowska Paulina
  11. Wójciak Patryk
  12. Zdziechowska Monika

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Kompetencje zawodowe przewoźnika drogowego –CPC”

 

Projekt  „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Klasa IIabT 

  1. Astrabas Emilia
  2. Bałut Konrad
  3. Brudnicki Dawid
  4. Klimczak Adrian
  5. Latasiewicz Jakub
  6. Lutostański Damian
  7. Sroczyński Adrian
  8. Szadkowska Paulina
  9. Zdziechowska Monika

Klasa IIIabT 

  1. Bartosiewicz Daniel
  2. Cencelek Damian
  3. Czerwiński Kamil
  4. Fronc Dariusz
  5. Sobieszek Jakub
  6. Szuplewski Bartłomiej
  7. Wardziak Patrycja

Klasa IVabT 

  1. Góralski Dariusz
  2. Klimczak Krystian
  3. Kowalczyk Angelika
  4. Kruczyński Mateusz
  5. Mamiński Michał
  6. Orzechowski Patryk
  7. Plaskota Szymon
  8. Smolarek Kacper

Klasa IaT 

  1. Cichal Weronika(w) (urodzona w Marcu 2000r)
  2. Antkowicz Tomasz (urodzony 1999r)
  3. Ciesielski Kacper (w) (urodzony 22marca 2000r)
  4. Stefański Mateusz (urodzony w marcu 2000r)

Lista rezerwowa (wg daty urodzenia)

  1. Łowicki Krystian (urodzony 5 kwietnia 2000r)
  2. Adamiec Dominik(urodzony 6 kwietnia 2000r)
  3. Maciejak Damian (urodzony 18 maja)
  4. Strączyński Adrian (urodzony w czerwcu)

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Wózki widłowe”

Projekt  „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IIabT 

  1. Astrabas Emilia
  2. Bałut Konrad
  3. Brudnicki Dawid
  4. Dudek Przemysław
  5. Jędrzejewski Michał
  6. Klimczak Adrian
  7. Latasiewicz Jakub
  8. Lutostański Damian
  9. Sroczyński Adrian
  10. Szadkowska Paulina
  11. Wójciak Patryk
  12. Zdziechowska Monika

Klasa IIIabT 

  1. Bałut Przemysław
  2. Bartosiewicz Daniel
  3. Cencelek Damian
  4. Czerwiński Kamil
  5. Fronc Dariusz
  6. Sobieszek Jakub
  7. Szuplewski Bartłomiej
  8. Wardziak Patrycja

Klasa IVabT 

  1. Góralski Dariusz
  2. Klimczak Krystian
  3. Kowalczyk Angelika
  4. Krawczyk Michał
  5. Kruczyński Mateusz
  6. Mamiński Michał
  7. Orzechowski Patryk
  8. Pawlik Mikołaj
  9. Plaskota Szymon
  10. Smolarek Kacper
  11. Świniarska Adrianna
  12. Świniarska Izabela
  13. Wójcicka Karolina

Klasa IaT 

  1. Stefański Mateusz
  2. Antkowicz Tomasz
  3. Cichal Weronika(w)
  4. Kulig Maciej
  5. Adamiec Dominik
  6. Skowroński Kamil(w)
  7. Łowicki Krystian
  8. Ciesielski Kacper

Lista rezerwowa (wg daty urodzenia)

  1. Maciejak Damian
  2. Strączyński Adrian (urodzony w czerwcu)

Lista osób zakwalifikowanych na kurs Prawo jazdy kat. B

Projekt  „Nauka, praktyka, zawód, praca” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Klasa IIabT 

  1. Astrabas Emilia
  2. Bałut Konrad
  3. Jędrzejewski Michał
  4. Klimczak Adrian
  5. Latasiewicz Jakub
  6. Lutostański Damian
  7. Sroczyński Adrian
  8. Szadkowska Paulina
  9. Wójciak Patryk
  10. Zdziechowska Monika

Klasa IIIabT 

  1. Cencelek Damian
  2. Wardziak Patrycja

Klasa IVabT 

  1. Stefański Mateusz
  2. Antkowicz Tomasz
  3. Cichal Weronika(w)
  4. Kulig Maciej
  5. Adamiec Domink
  6. Skowroński Kamil(w)
  7. Łowicki Krystian
  8. Ciesielski Kacper

Lista rezerwowa

  1. Maciejak Damian
  2. Strączyński Adrian (urodzony w czerwcu)

Lista osób uczestniczących w kursie „Kompetencje zawodowe przewoźnika drogowego –CPC” w roku szkolnym 2016/2017.

 

  1. Bartosiewicz Daniel
  2. Cencelek Damian
  3. Czerwiński Kamil
  4. Fronc Dariusz
  5. Sobieszek Jakub
  6. Szuplewski Bartłomiej
  7. Wardziak Patrycja
  8. Góralski Dariusz
  9. Klimczak Krystian
  10. Kowalczyk Angelika
  11. Kruczyński Mateusz
  12. Mamiński Michał
  13. Orzechowski Patryk
  14. Plaskota Szymon
  15. Smolarek Kacper

Harmonogram zajęć – kurs CPC – rok szkolny 2016/2017

LISTOPAD GRUDZIEŃ STYCZEŃ LUTY MARZEC
Zajęcia – 4 godz

15.30 – 18.45

Zajęcia – 4 godz

15.30 – 18.45

Zajęcia – 8 godz

9.00 – 15.15

Zajęcia – 4 godz

15.30 – 18.45

Zajęcia – 8 godz

9.00 – 15.15

Zajęcia – 4 godz

15.30 – 18.45

Zajęcia – 8 godz

9.00 – 15.15

Zajęcia – 8 godz

9.0   – 15.15

21 –pn 1 – czw 3 – sb 2 – pn 16 – pn 2 – czw 4 – sb 4 – sb
24 – czw 5 – pn 17 – sb 5 – czw 17 – wt 6 – pn 18 – sb
28 – pn 8 – czw 9 – pn 18 – śr 9 – czw
12 – pn 12 – czw 19 – czw 13 – pn
15 – czw 30 – pn 20 – pt 16 – czw
20 – pn
23 – czw

Harmonogram Kursu „Prawo jazdy Kat. B”

Rok szkolny 2016/2017

 
Data realizacji zajęć Godziny realizacji zajęć
31.05.2017 15:30 – 19:00
1.06.2017 15:30 – 19:00
5.06.2017 15:30 – 19:00
7.06.2017 15:30 – 19:00
8.06.2017 17:00 – 20:15 (Pierwsza pomoc)
12.06.2017 15:30 – 19:35
14.06.2017 15:30 – 19:35

*Zajęcia odbywają się w sali nr 7.

REKRUTACJA 2019/2020