ERASMUS+ 2024

Informacje

Test językowy OLS

Przed wyjazdem na mobilność każdy uczeń ma obowiązek wypełnić test językowy OLS.
W załączniku przesyłam instrukcje odnośnie założenia konta w systemie ACADEMY EU, aby móc uzupełnić test językowy OLS przez ucznia przed wyjazdem,  a drugi po wyjeździe (*do oceny postępów w znajomości języka angielskiego po wyjeździe).
 
INSTRUKCJA OLS
W załączniku przesyłam instrukcje jakie utworzyliśmy odnośnie założenia konta w systemie ACADEMY EU, aby móc uzupełnić test językowy OLS przez ucznia przed wyjazdem, a drugi po wyjeździe (do oceny postępów w znajomości języka angielskiego po wyjeździe). 
 
Pierwszym krokiem jest założenie konta na platformie (Instrukcja nr 1) Create an account (europa.eu), kolejno dodanie kursu do konta (instrukcja nr 2) oraz wykonanie przez każdego ucznia testu (https://academy.europa.eu/). Niezbędne linki do stron zawarte są w instrukcjach. Proszę podczas rejestracji nie używać polskich znaków.
 
Do rejestracji proszę użyć tych samych adresów e-mail, które wpisaliście do formularza kontaktowego.
 
Po zakończeniu, proszę aby każdy uczeń pobrał swój test (plik pdf) i przesłał go pana Andrzeja Popińskiego na adres a.popinski@zs4skierniewice.pl. Testy zostaną wydrukowane i będą przechowywane w dokumentacji projektowej w szkole.
Proszę o wykonanie testu i przesłanie go najpóźniej do 17 kwietnia.
 
Załącznik 1. Założenie konta OLS

Załącznik 2. Dodanie kursu OLS

Deklaracja wstępna wyjazdu

W panelu po prawej stronie jest do pobrania załącznik nr 1 – deklaracja wstępna. Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki zawodowe do Grecji muszą do piątku włącznie, do godz. 12.00 złożyć w sekretariacie dokument podpisany przez ucznia oraz prawnego opiekuna. Dokument można pobrać w sekretariacie szkoły.
Jednocześnie zaznaczam, że niezłożenie dokumentu we wskazanym terminie automatycznie eliminuje ucznia z procesu rekrutacyjnego.

Spotkanie organizacyjne

W środę 13.03 na dużej przerwie (10.40) na sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie organizacji praktyk zawodowych w Grecji. Osoby, które są zainteresowane wyjazdem, a nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu mają obowiązek dowiedzieć się o jego szczegółach od kolegów i koleżanek.

Pliki do pobrania

Regulamin rekrutacji

Załącznik nr 1 - deklaracja wstępna

Załącznik nr 2 - lista uczniów, którzy złożyli deklarację wstępną

Załącznik nr 3 - formularz rekrutacyjny

Skip to content